Sitemizde şuan toplam 897 oyun bulunmaktadır.

Wheelman

0

Wheelman

Kovalamacası bol aksiyon filmlerinin yıldızı Vin Diesel, beyazperdeden pclerimize konuk oluyor. Gizli ajan Milo Burik’i kontrol etmekteyiz. Kahramanımızın oyun içinde sergilediği aksiyon dolu hareketler, daha önce görülmedik cinsten. Driver’daki formatın birebir aynısı. Çeşitli noktalardan görevler alarak ilerliyor ve Barcelona’daki çetelerin arasına sızıyoruz..Oyunda sizin de içine sızdığınız ana çeteye ek olarak, Los Santos, Romanians ve Chulos ismindeki her biri kendine has karakterleri olan çeteler mevcut. Oyunumuzu Wheelman, Wheelman torrent indir, Wheelman torrentle indir, Wheelman torrentten indir, Wheelman zamunda torrent indir anahtar kelimelerinden indirebilirsiniz İyi eğlenceler.

torrent indir Wheelman

Bir önceki torrent oyunumuz olan Trine 2 Complete Story torrent olarak indirebilirsiniz.Oyunu Trine 2 Complete Story, Trine 2 Complete Story torrent indir ve Trine 2 Complete Story torrentle indir tagları ile bulabilirsiniz.

Oyunu torrent indirmek için yukarıdaki kırmızı "torrent indir" butonuna tıklayıp
çıkan reklam sayfasını 5 saniye bekledikten sonra sağ üst köşedeki "Geç" (reklamı geç) 'e tıklayarak indirmeye başlayabilirsiniz.

Wheelman torrent indir, Wheelman zamunda indir, Wheelman torrentten indir, Wheelman torrent-oyun indir, Wheelman skidrow indir

10.601
OYUN BILGILERI 1 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?