Sitemizde şuan toplam 897 oyun bulunmaktadır.

BioShock 3-Infinite

0

bioshock.infinite

BioShock serisinin merakla beklenen oyunu olan BioShock 3-Infinite farklı inceleme merkezinden yüksek puanlar toplamayı başardı. Booker karakterini kontrol ediyor; Elizabeth ise bilgisayar kontrollü partneri olarak oyuncunun yanında yer alıyor. Serinin önceki oyunlarında olduğu gibi oyuncu yine normal silahlar, teçhizatlar ve Vigors denilen psikokinetik güçler kullanıyor. Elizabeth de kendi sahip olduğu güçlerle düşmanlara karşı oyuncuya yardım ediyor. Su altı şehri Rapture’nin kısıtlı alanlarının aksine gökyüzü şehri Columbia daha geniş alanlarda daha zorlu mücadelelere sahne oluyor. Oyunumuzu BioShock 3-Infinite, BioShock 3-Infinite torrent indir, BioShock 3-Infinite torrentle indir, BioShock 3-Infinite torrentten indir, BioShock 3-Infinite zamunda torrent indir anahtar kelimelerinden indirebilirsiniz İyi eğlenceler.

torrent indir BioShock 3-Infinite

Bir önceki torrent oyunumuz olan Metro-Last Light torrent olarak indirebilirsiniz.Oyunu Metro-Last Light, Metro-Last Light torrent indir ve Metro-Last Light torrentle indir tagları ile bulabilirsiniz.

Oyunu torrent indirmek için yukarıdaki kırmızı "torrent indir" butonuna tıklayıp
çıkan reklam sayfasını 5 saniye bekledikten sonra sağ üst köşedeki "Geç" (reklamı geç) 'e tıklayarak indirmeye başlayabilirsiniz.

BioShock 3-Infinite torrent indir, BioShock 3-Infinite zamunda indir, BioShock 3-Infinite torrentten indir, BioShock 3-Infinite torrent-oyun indir, BioShock 3-Infinite skidrow indir

5.346
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?