Sitemizde şuan toplam 897 oyun bulunmaktadır.

GAUNTLET Full Torrent İndir

3

Gauntlet-kapak

GAUNTLET TORRENT İNDİR

Co-op aksiyonunun tamamen yenilenmiş biçimi olan 4 kişilik tamamen yenilenmiş bir biçimde tekrar karşınızda !
Rasgele oluşturulan yaratıklar ile dolu zindanlarda birbirinde farklı ve yetenekli 4 adet kahramandan birini seçerek oyuna başlıyorsunuz.Sonu gelmez düşman ordusuyla isterseniz online olarak arkadaşlarınızla birlikte sırt sırta vererek savaşın , istersenizde yalnız savaşın.

GAUNTLET ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

Yenilenmiş 4 klasik karakter ile maceraya dur demeyin.Warrior, Valkyrie, Elf ve Wizard’dan oluşan takımınız ile yaratırlara elvada deyin.Karakterler artık daha gerçekçi ve yenilenmiş savaş stilleri aktif durumda.
Oyunda canavarları öldürdükçe yeni özellikler kazanabilmektesiniz.

ÖLMEMEYE DİKKAT EDİN !

Oyunda sizi öldürmeye çalışan şeytani tuzaklar, yaratık güruhları, epik bosslar bulunmakta.Online modda birbiriniz ile savaşırken arkadaşınıza ölmemeye dikkat edin.

Fulloyunindirsene.com aracılığı ile Gauntlet’i son sürat torrent olarak indirebilirsiniz.Oyunlara yorum yapmayı unutmayın.

torrent indir

Bir önceki torrent oyunumuz olan Gta San Andreas Full Torrent İndir torrent olarak indirebilirsiniz.Oyunu full oyun, gta ve HOODLUM tagları ile bulabilirsiniz.

Oyunu torrent indirmek için yukarıdaki kırmızı "torrent indir" butonuna tıklayıp
çıkan reklam sayfasını 5 saniye bekledikten sonra sağ üst köşedeki "Geç" (reklamı geç) 'e tıklayarak indirmeye başlayabilirsiniz.

GAUNTLET Full Torrent İndir torrent indir, GAUNTLET Full Torrent İndir zamunda indir, GAUNTLET Full Torrent İndir torrentten indir, GAUNTLET Full Torrent İndir torrent-oyun indir, GAUNTLET Full Torrent İndir skidrow indir

12.465
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
GAUNTLET Full Torrent İndir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları, RPG Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 2.42 GB

Crack: CODEX

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?