Sitemizde şuan toplam 897 oyun bulunmaktadır.

Mario Kart, Mario Tennis, Mario Golf Oyunları

0
( Torrent Oyun )

mario-oyunu

Büyük küçük herkesin büyük bir beğeni ile oynadığı Mario oyunları uzun yıllar da oynanmaya devam edeceğe benziyor. En son çıkan Super Mario 3D

ile teknolojiye de ayak uydurdup 3D görüntülere kavuştu. Beceri ve zeka oyunlarından küçük bir çocuğun oynayabileceği oyunlara kadar birçok çeşidi bulunan Mario, yıllardır popülerliğinden bir şey kaybetmeyen ve oyun tarihine adını yazdıran oyunlardandır. Mario oyunları içinde bazıları dönem-dönem adından çok söz ettirmiştir. Her yeni oyununda sevenlerini heyecanlandırmakta, dört gözle yeni oyunları beklenmektedir. Yeni sürümler oldukça geliştirilmiş ve görsel bir şölenle oyuncularla buluşmakta, su tesisatçısı Mario her oyunda farklı bir karakterde karşımıza çıkmaktadır. Bilgisayardan ve cep telefonlarından keyifle oynanan Mario, tek kişilik ve iki kişilik oyunları ile oyuncularını eğlencenin ve heyecanın doruklarına çıkarmaktadır. Bunlardan Mario Kart, Mario Tennis ve Mario Golf oyunları ön plana çıkan en eğlenceli oyunlarındandır. Tüm bu oyunları Multiplayer oynamakta elbette mümkün!
MARIO KART
Tek başına veya arkadaşlarla da oynanabilen Mario Go Kart oldukça şirin bir oyundur. Direksiyon hakimiyeti iyi olanlar için çok keyifli olan Mario Kart, direksiyonu ayarlayamayanlar için sinir bozucudur. Zengin mekan seçenekleri olan oyun sıkılmadan günlerce oynanabilen keyifli bir versiyondur. Yarış oyunlarını sevenler için Mario bu sefer direksiyona geçmekte ve oyunculara oldukça keyifli dakikalar geçirtmektedir.
Wii direksiyon kullanma sıkıntısı olanlar için biraz zor olsa da alıştıktan sonra bırakamadıkları bir oyun haline gelmektedir. Biraz şans biraz da beceri gerektiren Mario Kart, yarışın son metrelerinde bile sonuçların değiştiği heyecanlı bir oyundur. Dünyanın en çok satılan oyunları arasında yer almakta ve herhangi bir konsolla satılmamaktadır. Tek, ikili veya dörtlü olarak ta oynanan oyun kumandalarla veya direksiyonla oynanmaktadır.
MARIO TENNIS
Mario’nun spor serilerinden olan Mario Tennis’te Mario kardeşi ile masa tenisi oynuyor. Şimdiye dek beş farklı versiyonu çıkartılan Mario Tennis’in altıncısı Mario Tennis Ultra Smah’tır. En popüler Mario Tennis oyunu olarak Mario Tennis Power Tour gösterilmektedir. Grafik olarak günümüz teknolojisinin gerisinde olsa da acemi bir tenisçiden usta bir tenisçi olma yolunda eğlenceli bir oyundur. Hala birçok oyun tutkunu tarafından oynanmakta ve oldukça keyifli zaman geçirilmektedir.
Mario Tennis’te oyuncu Mario raketi ile tenis oynamaktadır. Mantar bir top Mario ile kardeşi arasında gidip gelmektedir. Topları bir mantardır. Mouse ile topa vurulmakta ve raket fare ile kontrol edilmektedir. Mantarı yakalamak ve vurmak yeterlidir. Oyun boyunca Mario şekilden şekle girmekte, yeri geldiğinde çok güçlenerek muhteşem vuruşlar yapmaktadır. Her yeni oyununda sevenlerini heyecanlandıran Mario, tenis maçı ile de çok sevilmiş ve beğenerek oynanmıştır.
MARIO GOLF
Sayısız oyunları ile adından her dönem söz ettiren Mario, Mario Golf oyunu ile farklı bir heyecan yaşatmıştır. Mario’nun en çılgın oyunlarından biri olarak çok sık oynanmakta, oyuncuya eğlenceli dakikalar yaşatmaktadır. Bilgisayarda oyunu oynamadan önce yüklenmesini beklemek gerekmekte, continue butonu ve play butonu ile oyun başlamaktadır. Mario Golf fare ile oynanan bir oyundur. Fare ile golf sopasının kontrolü sağlanmakta, oyuncu topa golf sopası ile vurarak deliğe topu sokmaya çalışmaktadır.
Her başarılı atış sonunda seviye atlayan oyuncu yeni bölümlere geçerek daha da heyecanlı ve zorlu aşamalara ulaşmaktadır. Mario’nun spor serilerinden biri olarak severek oynanmakta ve çok eğlendirmektedir. Golf oynamanın keyfine Mario Golf ile varmak için internet ortamında oyunu indirerek oynayabilir ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Boş zamanlarda en güzel şekilde zaman geçirmek için Mario oyunlarını oynamayı tercih edenlerin sayısı oldukça fazla olup her geçen gün de artmaya devam etmektedir.

Bir önceki torrent oyunumuz olan WarCraft III The Frozen Throne Full torrent olarak indirebilirsiniz.Oyunu WarCraft 3 The Frozen Throne indir, WarCraft III full indir ve WarCraft III hilesi tagları ile bulabilirsiniz.

Oyunu torrent indirmek için yukarıdaki kırmızı "torrent indir" butonuna tıklayıp
çıkan reklam sayfasını 5 saniye bekledikten sonra sağ üst köşedeki "Geç" (reklamı geç) 'e tıklayarak indirmeye başlayabilirsiniz.

Mario Kart, Mario Tennis, Mario Golf Oyunları torrent indir, Mario Kart, Mario Tennis, Mario Golf Oyunları zamunda indir, Mario Kart, Mario Tennis, Mario Golf Oyunları torrentten indir, Mario Kart, Mario Tennis, Mario Golf Oyunları torrent-oyun indir, Mario Kart, Mario Tennis, Mario Golf Oyunları skidrow indir

527
OYUN BILGILERI 8 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?