Sitemizde şuan toplam 897 oyun bulunmaktadır.

Men Of War : Assault Squad 2 – Airborne

1

wmbl7d
Hatırlarsanız ilk oyunu olan Men Of War, stratejik oyun ödülünü almıştı. Şimdi karşımıza 3.oyunuyla(Men Of War : Assault Squad 2 – Airborne) çıkıyor. Hikayeyi anlatmak istersek tekrardan. Hikayemiz de kendi senaryonuzu tek kişi karakterinizle birlikte ilerleyerek çözmeye çalışıyorsunuz. Keskin nişancıları ortaya çıkar ve öldür. Düşmanlarını topa boğ.  Yeni grafikler, gelişmiş envanterler vb. birçok özellik gelmiştir. Bu arada önemli bir hatırlatma, oyunun ek paketidir.

 

torrent indir Men Of War : Assault Squad 2 – Airborne

Bir önceki torrent oyunumuz olan The Incredible Adventures Of Van Helsing III torrent olarak indirebilirsiniz.Oyunu The Incredible Adventures Of Van Helsing III full oyun, The Incredible Adventures Of Van Helsing III indir ve The Incredible Adventures Of Van Helsing III torrent indir tagları ile bulabilirsiniz.

Oyunu torrent indirmek için yukarıdaki kırmızı "torrent indir" butonuna tıklayıp
çıkan reklam sayfasını 5 saniye bekledikten sonra sağ üst köşedeki "Geç" (reklamı geç) 'e tıklayarak indirmeye başlayabilirsiniz.

Men Of War : Assault Squad 2 – Airborne torrent indir, Men Of War : Assault Squad 2 – Airborne zamunda indir, Men Of War : Assault Squad 2 – Airborne torrentten indir, Men Of War : Assault Squad 2 – Airborne torrent-oyun indir, Men Of War : Assault Squad 2 – Airborne skidrow indir

7.342
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?