Sitemizde şuan toplam 897 oyun bulunmaktadır.

Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain Full Torrent İndir

2

Metal-Gear-Solid-V-The-Phantom-Pain-Piggyback-Guide

En son 2014 yılında yayınlanan Solid 4 ün devamı niteliğinde bu oyunda muhteşem ekran görüntüleri kullanılmış.Ground Zeroes’dan sonra 9 yıllık bir komadan uyanan Snake kendini bir hastahanede bulur ve o sırada kimliği belli olmayan bir örgüt tarafından Snake’in bulunduğu hastaneye saldırı düzenlenir. Hastaneden sağ çıkan Snake eski oyunlardan tanıdığımız Ocelot ile karşılaşır ve Phantom Pain’in hikayesi bu şekilde başlar. Daha sonradan Snake, Ocelot ve Kaz önderliğinde Diamond Dogs kurulur.
torrent-indir3

Bir önceki torrent oyunumuz olan Far Cry Primal Full Torrent indir torrent olarak indirebilirsiniz.Oyunu Far Cry Primal codex, Far Cry Primal full indir ve Far Cry Primal oyunu indir tagları ile bulabilirsiniz.

Oyunu torrent indirmek için yukarıdaki kırmızı "torrent indir" butonuna tıklayıp
çıkan reklam sayfasını 5 saniye bekledikten sonra sağ üst köşedeki "Geç" (reklamı geç) 'e tıklayarak indirmeye başlayabilirsiniz.

Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain Full Torrent İndir torrent indir, Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain Full Torrent İndir zamunda indir, Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain Full Torrent İndir torrentten indir, Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain Full Torrent İndir torrent-oyun indir, Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain Full Torrent İndir skidrow indir

5.897
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?