Sitemizde şuan toplam 897 oyun bulunmaktadır.

Mount and Blade 2 Bannerlord Full İndir + Tek Link

15

mount and blade  bannerlord
Merakle beklediğimiz Mount and Blade oyun serisinin mount and blade 2 bannerlord full indir tek link indir oyunu çıktı. Oyunumuz yine orta çağ zamanlarında geçmektedir ve seçtiğiniz bir imparatorlukta hayata başlıyorsunuz. Ancak önceleri tabiki savaşlarda ve derebeylik gibi güçleriniz yok. Hükümdarlarla aranızı iyi tutup onlara yaklaşarak derebeyi olabilirsiniz veya hile ile ya da hakkınızla savaşcı toplarayak kendinizi büyütüp imparatorluğunuzu açabilirsiniz. Oyunumuzu mount and blade 2 bannerlord tek part indirmount and blade 2 bannerlord full sağlam indir, mount and blade 2 bannerlord virüssüz indir, kelimelerinden indirebilirsiniz.

torrent indir Mount and Blade 2 Bannerlord

Bir önceki torrent oyunumuz olan Call Of Duty Black OPS 3 (III) torrent olarak indirebilirsiniz.Oyunu 3, call ve duty tagları ile bulabilirsiniz.

Oyunu torrent indirmek için yukarıdaki kırmızı "torrent indir" butonuna tıklayıp
çıkan reklam sayfasını 5 saniye bekledikten sonra sağ üst köşedeki "Geç" (reklamı geç) 'e tıklayarak indirmeye başlayabilirsiniz.

Mount and Blade 2 Bannerlord Full İndir + Tek Link torrent indir, Mount and Blade 2 Bannerlord Full İndir + Tek Link zamunda indir, Mount and Blade 2 Bannerlord Full İndir + Tek Link torrentten indir, Mount and Blade 2 Bannerlord Full İndir + Tek Link torrent-oyun indir, Mount and Blade 2 Bannerlord Full İndir + Tek Link skidrow indir

65.963
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
Mount and Blade 2 Bannerlord Full İndir + Tek Link

Tür: Aksiyon Oyunları, FPS Oyunlar, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 5 GB

Crack: Reloaded

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Mount and Blade 2 Bannerlord Full İndir + Tek Link” Oyunda 3 Yorum bulunuyor.
  1. a.kadi - 2 ay önce demiş ki:

    link yok

  2. sait - 7 ay önce demiş ki:

    16 eylude oyun çıkçak boiun denebeyin

  3. Ayxan - 11 ay önce demiş ki:

    link hangisi ve cktimi cevap