Sitemizde şuan toplam 897 oyun bulunmaktadır.

Quantum Break [SKIDROW]

1

quantum-break

Kuantum Break – dinamik grafikleri ile muhteşem bir şekilde geliştirilmiş bir oyun. Eğlence dünyasına yeni bir devrim getiren ve TV oyunları arasında en meşur olanı. Kuantum Break dünyasında hayatta kalmak için, oyuncular bend fırsatı ve geleceğini şekillendirecek. Eşsiz yeteneklerini ana ve düşmanları atlatmak için zaman yaratın. Oyun içerisinde yönergelerle daha kolay ilerleyebilirsiniz.

Oyunun hikayesine göre, kuzeydoğu Amerika Birleşik Devletleri’nde Riverport Üniversitesi’nden araştırmacılar, deney başarısız olur, üç karakteri zamanın geçişi kontrol etmeyi öğrenir. Oyun serisi kesintiye yarım saatlik bir bölüm olacak. Örgüt onun kahramanı Kuantum Break Jack Joyce karşı çıkan “Hükümdar”, seferber edecektir.

Oyun tarzınıza bağlı olarak televizyon Cerial kişisel bir sürümünü oluşturur. Görünüm serisi oyunu etkiler ve benzersiz içerik keşfetmenize yardımcı olacak stratejik bilgi ve bilgi verecektir. TV dizileri kötü adamlar Quantum Break, heroes ve oyunun kendisi için ayrılmış olacak.

Anahtar Özellikleri:

Son derece hızlı ve tatmin edici bir aksiyon oyunu, Yürüyüş Gölge yeteneği etrafında inşa deneyimi

Yüz sihirli bir beceri yükseltme, rastgele yenilikçi bir sistem ile oluşturulan beceri ağaçları

Dört karakter keşfetmek derin ve yoğun hikayeler, güzel resimli sinematik anlattı aracılığıyla

Günümüz cyberpunk fantezi kapsayan sibernetik laboratuarı, karanlık sokaklarda, gizli toplumlar keşfetmek

torrent-indir

Bir önceki torrent oyunumuz olan Farm Expert 2017 Full Torrent torrent olarak indirebilirsiniz.Oyunu Farm Expert 2017, Farm Expert 2017 full indir ve Farm Expert 2017 indir tagları ile bulabilirsiniz.

Oyunu torrent indirmek için yukarıdaki kırmızı "torrent indir" butonuna tıklayıp
çıkan reklam sayfasını 5 saniye bekledikten sonra sağ üst köşedeki "Geç" (reklamı geç) 'e tıklayarak indirmeye başlayabilirsiniz.

Quantum Break [SKIDROW] torrent indir, Quantum Break [SKIDROW] zamunda indir, Quantum Break [SKIDROW] torrentten indir, Quantum Break [SKIDROW] torrent-oyun indir, Quantum Break [SKIDROW] skidrow indir

8.496
OYUN BILGILERI 6 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Quantum Break [SKIDROW]” Oyunda 1 Yorum bulunuyor.
  1. emre yavçın - 4 ay önce demiş ki:

    yüklesemmi 2gb 750ti ddr4 8gb ram 1tb hafıza