Sitemizde şuan toplam 897 oyun bulunmaktadır.

Rage

0

rage

Dünya kurulduğundan beri belirsizlikler var. Yıllar ilerledikçe hem geleceğe dair tahminler daha fazla yürütülüyor, hem de geçmişteki sır perdeleri bir bir kalkıyor. Yaşanan her olay, hem insanlığa, hem de dünyaya yeni bir şekil, yeni bir yön veriyor. Görünüşe göre yeni olaylar yaşanmaya, insanlık tarihi de dünyanın değişimiyle birlikte yeniden değişmeye devam edecek.

2004 yılında bilim adamları, adını Apophis (Yok edici) olarak belirledikleri tehlikeli bir göktaşı tespit etti. Çarpması durumunda dünyayı yok edebilecek kadar tehlikeli olan bu gök cismi, tahminlere göre 2029 yılında dünyamıza yakın bir mesafeden geçecek. Az da olsa çarpma riski de bulunuyor.
Oyunumuzu Rage, Rage torrent indir, Rage torrentle indir, Rage torrentten indir, Rage zamunda torrent indir anahtar kelimelerinden indirebilirsiniz İyi eğlenceler.

torrent indir Rage

Bir önceki torrent oyunumuz olan Trine 2 Complete Story torrent olarak indirebilirsiniz.Oyunu Trine 2 Complete Story, Trine 2 Complete Story torrent indir ve Trine 2 Complete Story torrentle indir tagları ile bulabilirsiniz.

Oyunu torrent indirmek için yukarıdaki kırmızı "torrent indir" butonuna tıklayıp
çıkan reklam sayfasını 5 saniye bekledikten sonra sağ üst köşedeki "Geç" (reklamı geç) 'e tıklayarak indirmeye başlayabilirsiniz.

Rage torrent indir, Rage zamunda indir, Rage torrentten indir, Rage torrent-oyun indir, Rage skidrow indir

10.309
OYUN BILGILERI 1 sene önce eklendi
Rage

Tür: Genel

Platform: Pc

Boyut: 18 Gb

Crack: Mevcut

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?