Sitemizde şuan toplam 897 oyun bulunmaktadır.

Randal’s Monday

3

randalsmonday_cover

Randal’s Monday torrent indir , Haftanın ilk günü için sizin düşünceniz nedir ? Kimileri için iyi pazar sonrası işe gitmek.Kimileri içinde okul.Randal’s Monday haftanın ilk günü olan pazartesini konu alıyor.Nexus Game Studios yapımcıları bu oyunu pazartesi günü üzerine kurmuşlar.

randallss

Oyunda Randal isimli karakteri yönetiyoruz.Birde randal’ın ne dediği anlaşılmayan bir ev arkadaşı var.Bir pazar gecesi randal ,arkadaşı Matt ve Matt’in kız arkadaşı Sally bara giderler.Matt ve Sally birayı biraz fazla kaçırıp sarhoş olurlar.Matt o anda randal’a birşey söylemek için nikah yüzüğünü gösterir.Oyun bu olarlardan sonra başlar.

Espiriler ve komik olaylar ile dolu olan oyunumuz Randal’s Monday yer yer zor bulmacaların olduğu bir zeka oyunu haline geliyor.Randal’ın sorunlarını çözerek randal’ın vericeği kararları belirliyoruz.Tabiki her oyunda olduğu gibi önümüzde bir çok engel var.Öfekli polisler, suçlular, inatçı çocuklar, itici anneler ve daha fazlası…

torrent indir

Bir önceki torrent oyunumuz olan LEGO Batman 3: Beyond Gotham torrent olarak indirebilirsiniz.Oyunu LEGO Batman 3 full indir ve LEGO Batman 3 torrent indir tagları ile bulabilirsiniz.

Oyunu torrent indirmek için yukarıdaki kırmızı "torrent indir" butonuna tıklayıp
çıkan reklam sayfasını 5 saniye bekledikten sonra sağ üst köşedeki "Geç" (reklamı geç) 'e tıklayarak indirmeye başlayabilirsiniz.

Randal’s Monday torrent indir, Randal’s Monday zamunda indir, Randal’s Monday torrentten indir, Randal’s Monday torrent-oyun indir, Randal’s Monday skidrow indir

14.516
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
Randal’s Monday

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları, RPG Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 9.83 GB

Crack: FLT

Dil: İngilizce

Çıkış Tarihi: 12 Kasım 2014

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?