Sitemizde şuan toplam 897 oyun bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

img_sss

Fulloyunindirsene.com olarak torrent konusunda kendimizi geliştiriyoruz.Gelişmeye devam ederken bi takım sorunlar ,eksikler ,fazlalıklar olabiliyor.Bu yüzden bu sayfayı hazırladık.

Torrent inmiyor.Başlatmama rağmen eşler inmiyor diyor ?

Bu sorun genelde tracker ile alakalıdır.Tracker’larınızı değiştirmek için torrent inmiyor sayfamıza bakabilirsiniz.Sorun olan oyunun altına yorum atarak kısa sürede ilgilenmemizi sağlıyabilirsiniz.

Oyunu indirdim ama açılmıyor ?

Sitemizdeki oyunlarda hiçbir problem yoktur.Bizzat kendim yüklüyorum.İşletim sisteminle uyumlu olmayabilir.Sistem gereksinimlerin yeterli olmıyabilir.

Sitenizde olmayan bir oyun var.Sitenize bu oyunu yükler misiniz ?

Eğer sitemizde olmayan bir oyunu sitemize eklememizi istiyorsanız.Oyun istek sayfasına yorum yaparak kısa sürede oyunun eklenmesini sağlıyabilirsiniz.

Yorumlar Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Sıkça Sorulan Sorular” Oyunda 2 Yorum bulunuyor.
  1. Admin - 4 ay önce demiş ki:

    Malesef bir program yok , eğer yapabiliyorsanız ve SSD disk varsa Ram Cache arattırıp ekstra ram rahatlatabilirsiniz. Bu şekilde olabilir. Ya da yeni bir ram takmayı deneyebilirsiniz.

    İyi eğlenceler.

  2. yusuf - 4 ay önce demiş ki:

    merhaba iyi günler indirdiğim oyun ram sorunu veriyo benim pc de 3 gb var ama oyun 4 gb ram istiyo bu sorunu nasıl çözebilirim bunun için program var mı ?