Sitemizde şuan toplam 897 oyun bulunmaktadır.

Street Fighter X Tekken

0

sftekken

Atarilerden uzanıp Pclere gelen ve en eski 2 dövüş oyunlarından Street Fighter ve Tekken ikisi bir arada Street Fighter X Tekken olarak karşımıza cıktı. Her zamanki gibi bir karakter secip oyunumuza başlıyoruz görevimiz her zamanki rakiplerimize yenmek.İki Japon devi Namco ve Capcom’un aralarında yaptıkları anlaşma ile Tekken karakterleri yeni Street Fighter oyununda, Street Fighter karakterleri de yeni Tekken oyununda boy gösterecekler Oyunumuzu Street Fighter X Tekken, Street Fighter X Tekken torrent indir, Street Fighter X Tekken torrentle indir, Street Fighter X Tekken torrentten indir, Street Fighter X Tekken zamunda torrent indir anahtar kelimelerinden indirebilirsiniz İyi eğlenceler.

torrent indir Street Fighter X Tekken

Bir önceki torrent oyunumuz olan Call Of Duty Black OPS 3 (III) torrent olarak indirebilirsiniz.Oyunu 3, call ve duty tagları ile bulabilirsiniz.

Oyunu torrent indirmek için yukarıdaki kırmızı "torrent indir" butonuna tıklayıp
çıkan reklam sayfasını 5 saniye bekledikten sonra sağ üst köşedeki "Geç" (reklamı geç) 'e tıklayarak indirmeye başlayabilirsiniz.

Street Fighter X Tekken torrent indir, Street Fighter X Tekken zamunda indir, Street Fighter X Tekken torrentten indir, Street Fighter X Tekken torrent-oyun indir, Street Fighter X Tekken skidrow indir

7.508
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?