Sitemizde şuan toplam 897 oyun bulunmaktadır.

WarCraft III The Frozen Throne Full

0

WarCraft III The Frozen Throne Full


Blizzard bütün oyunlarında olduğu gibi yine geleneği bozmadı ve WarCraft III eklenti paketini birinci yılın sonunda çıkarttı. Gerçekte fanatik WarCraft oyuncuları Frozen Throne ile yeni tanışmamışlar. Blizzard ortalama 3 ay önce Frozen Throne’un sadece multiplayer desteği olan beta sürümünü testerlara açmış ve Battle.Net üzerinden oynanıma sunmuştu. Tabii bu fırsattan sadece kısıtlı sayıda oyuncu yararlanabildi (Her beta testinde olduğu gibi). Resmi Blizzard beta testerlığına seçilemeyenler ise yasal olmayan WarForge üzerinde Frozen Throne oynadılar.
torrent-indir3

Bir önceki torrent oyunumuz olan Arma 3: Apex [CODEX] indir torrent olarak indirebilirsiniz.Oyunu arma 3 apex full indir ve Arma 3 Apex torrent indir tagları ile bulabilirsiniz.

Oyunu torrent indirmek için yukarıdaki kırmızı "torrent indir" butonuna tıklayıp
çıkan reklam sayfasını 5 saniye bekledikten sonra sağ üst köşedeki "Geç" (reklamı geç) 'e tıklayarak indirmeye başlayabilirsiniz.

WarCraft III The Frozen Throne Full torrent indir, WarCraft III The Frozen Throne Full zamunda indir, WarCraft III The Frozen Throne Full torrentten indir, WarCraft III The Frozen Throne Full torrent-oyun indir, WarCraft III The Frozen Throne Full skidrow indir

4.307
OYUN BILGILERI 8 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?